C 2018/2019 – Krajská soutěž Vysočiny B

Soupiska jaro

Vedoucí družstva: Frantík Jiří
Trenér družstva:

  1. Frantík Jiří – vedoucí družstva
  2. Kolářová Zdeňka
  3. Sedláková Anna
  4. Kantor Martin
  5. Štarková Dominika

 

Rozlosování

Od 18.2. nadstavbová část

 

Zpravodaje

Zpravodaj č.1

Zpravodaj č.2

Zpravodaj č.3

Zpravodaj č.4

Zpravodaj č.5

Zpravodaj č.6

Zpravodaj č.7

Zpravodaj č.8

Zpravodaj č.9

Zpravodaj č.10

Zpravodaj č.11

Zpravodaj č.12

Zpravodaj č.13

Zpravodaj č.14

Zpravodaj č.15

Zpravodaj č.16

Zpravodaj č.17

Zpravodaj č.18

Zpravodaj č.19

Zpravodaj č.19

Zpravodaj č.20a

Zpravodaj č.20

 

Výsledky

1.10.2018 po 17:00 2. kolo TJ BOPO Třebíč C TJ Spartak Velké Meziříčí B      
12.9.2018 st 18:30 2. kolo TJ Start Jihlava C TJ Nové Město na Moravě C 5:1 1521:1467 (4,5:3,5)
13.9.2018 čt 19:30 2. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí A KK SCI Jihlava 1:5 1585:1636 (4:4)
14.9.2018   2. kolo TJ Třebíč D volno      
19.9.2018 st   3. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí A volno      
19.9.2018 st 17:00 3. kolo TJ Nové Město na Moravě C TJ BOPO Třebíč C 6:0 1606:1488 (7,5:0,5)
19.9.2018 st 19:30 3. kolo KK SCI Jihlava TJ Start Jihlava C 6:0 1733:1570 (7:1)
19.9.2018 st 20:00 3. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí B TJ Třebíč D 1:5 1605:1724 (2:6)
24.9.2018 po 17:00 4. kolo TJ BOPO Třebíč C TJ Třebíč D 1:5 1440:1537 (4:4)
26.9.2018 st 17:00 4. kolo TJ Nové Město na Moravě C KK SCI Jihlava 0:6 1571:1703 (1:7)
26.9.2018 st   4. kolo TJ Start Jihlava C volno      
27.9.2018 čt 19:30 4. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí A TJ Spartak Velké Meziříčí B 5:1 1665:1529 (5:3)
10.10.2018 st   5. kolo TJ Nové Město na Moravě C volno      
10.10.2018 st 19:30 5. kolo KK SCI Jihlava TJ BOPO Třebíč C 6:0 1686:1582 (6:2)
10.10.2018 st 20:00 5. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí B TJ Start Jihlava C 2:4 1570:1580 (5:3)
12.10.2018 19:30 5. kolo TJ Třebíč D TJ Spartak Velké Meziříčí A 4:2 1738:1723 (4:4)
15.10.2018 po 17:00 6. kolo TJ BOPO Třebíč C TJ Spartak Velké Meziříčí A 0:6 1453:1631 (3:5)
17.10.2018 st 17:00 6. kolo TJ Nové Město na Moravě C TJ Spartak Velké Meziříčí B 2:4 1583:1590 (5:3)
17.10.2018 st 18:30 6. kolo TJ Start Jihlava C TJ Třebíč D 4:2 1580:1527 (4:4)
17.10.2018 st   6. kolo KK SCI Jihlava volno      
22.10.2018 po   7. kolo TJ BOPO Třebíč C volno      
24.10.2018 st 20:00 7. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí B KK SCI Jihlava 1:5 1584:1684 (2:6)
25.10.2018 čt 19:30 7. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí A TJ Start Jihlava C 4:2 1615:1560 (4,5:3,5)
26.10.2018 20:00 7. kolo TJ Třebíč D TJ Nové Město na Moravě C 5:1 1669:1538 (7:1)
29.10.2018 po 17:00 8. kolo TJ BOPO Třebíč C TJ Start Jihlava C 3:3 1365:1377 (5:3)
31.10.2018 st   8. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí B volno      
1.11.2018 čt 19:30 8. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí A TJ Nové Město na Moravě C 4:2 1613:1608 (5:3)
31.10.2018 19:30 8. kolo TJ Třebíč D KK SCI Jihlava 5:1 1725:1704 (5:3)
9.11.2018   9. kolo TJ Třebíč D volno      
7.11.2018 st 17:00 9. kolo TJ Nové Město na Moravě C TJ Start Jihlava C 2:4 1614:1617 (5:3)
7.11.2018 st 19:30 9. kolo KK SCI Jihlava TJ Spartak Velké Meziříčí A 1:5 1616:1685 (2:6)
7.11.2018 st 20:00 9. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí B TJ BOPO Třebíč C 2:4 1579:1607 (3:5)
12.11.2018 po 17:00 10. kolo TJ BOPO Třebíč C TJ Nové Město na Moravě C 5:1 1522:1360 (6:2)
14.11.2018 st 18:30 10. kolo TJ Start Jihlava C KK SCI Jihlava 1:5 1480:1523 (1:5)
15.11.2018 čt   10. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí A volno      
14.11.2018 19:30 10. kolo TJ Třebíč D TJ Spartak Velké Meziříčí B 6:0 1795:1574 (7:1)
21.11.2018 st   1. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí B volno      
21.11.2018 st 17:00 1. kolo TJ Nové Město na Moravě C TJ Spartak Velké Meziříčí A 5:1 1645:1602 (5:3)
21.11.2018 st 18:30 1. kolo TJ Start Jihlava C TJ BOPO Třebíč C 4:2 1443:1433 (5:3
21.11.2018 st 19:30 1. kolo KK SCI Jihlava TJ Třebíč D 1:5 1655:1817 (1:7)
28.11.2018 st   11. kolo TJ Start Jihlava C volno      
28.11.2018 st 19:30 11. kolo KK SCI Jihlava TJ Nové Město na Moravě C 6:0 1671:1586 (5:3)
28.11.2018 st 20:00 11. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí B TJ Spartak Velké Meziříčí A 0:6 1501:1748 (0:8)
30.11.2018 20:00 11. kolo TJ Třebíč D TJ BOPO Třebíč C 6:0 1690:1542 (6:2)
7.1.2019 po 17:00 12. kolo TJ BOPO Třebíč C KK SCI Jihlava 4:2 1504:1502 (4:4)
9.1.2019 st   12. kolo TJ Nové Město na Moravě C volno      
9.1.2019 st 18:30 12. kolo TJ Start Jihlava C TJ Spartak Velké Meziříčí B 6:0 1628:1468 (6:2)
10.1.2019 čt 19:30 12. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí A TJ Třebíč D 1:5 1599:1716 (2:6)
16.1.2019 st   13. kolo KK SCI Jihlava volno      
16.1.2019 st 20:00 13. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí B TJ Nové Město na Moravě C 1:5 1588:1598 (3:5)
17.1.2019 čt 19:30 13. kolo TJ Spartak Velké Meziříčí A TJ BOPO Třebíč C 5:1 1708:1597 (6:2)
18.1.2019 19:30 13. kolo TJ Třebíč D TJ Start Jihlava C 2:4 1611:1623 (4:4)
28.1.2019 po   14. kolo TJ BOPO Třebíč C volno      
30.1.2019 st 17:00 14. kolo TJ Nové Město na Moravě C TJ Třebíč D 2:4 1642:1682 (3:5)
30.1.2019 st 18:30 14. kolo TJ Start Jihlava C TJ Spartak Velké Meziříčí A 6:0 0:0 (8:2)
30.1.2019 st 19:30 14. kolo KK SCI Jihlava TJ Spartak Velké Meziříčí B 6:0 1680:1503 (6:2)