Úvodní stránka

 

Poslední výsledky

23.9.2022 – KPV – 18:00 – KPV – TJ Třebíč C – TJ BOPO Třebíč A – 2:6 – 2567:2723 (4:8)

21.9.2022 – KSV B – 17:00 – TJ Nové Město na Moravě C – TJ BOPO Třebíč B – 6:0 – 1637:1440

 

Následující zápasy

12.10.2022 – KSV B – 19:30 – KK SCI Jihlava – TJ BOPO Třebíč B

14.10.2022 – KPV – KK Slavoj Žirovnice B – TJ BOPO Třebíč A

 

  Tabulka KPV 2021/2022

Tabulka družstev
Pořadí Název týmu Utkání 2B 1B 0B Průměr Skóre Dílčí Body +/-
1 TJ BOPO Třebíč A 2 2 0 0 2634 12 : 4 14.5 : 9.5 4 4
2 TJ Spartak Pelhřimov B 2 2 0 0 2549.5 11 : 5 12 : 12 4 2
3 TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 1 1 0 0 2580 5 : 3 6 : 6 2 0
4 TJ Nové Město na Moravě B 0 0 0 0 0 0 : 0 0 : 0 0 0
5 KK Jihlava C 0 0 0 0 0 0 : 0 0 : 0 0 0
6 KK Slavoj Žirovnice B 1 0 0 1 2545 3 : 5 7 : 5 0 -2
7 TJ Sokol Cetoraz 1 0 0 1 2540 2 : 6 5.5 : 6.5 0 -2
8 TJ Slovan Kamenice nad Lipou B 1 0 0 1 2496 2 : 6 5 : 7 0 0
9 TJ Třebíč C 2 0 0 2 2569 5 : 11 10 : 14 0 -2

 

ČPD

PMN

 

Výsledky Memoriálu manželů Drápelových 2022

Muži – Registrovaní
1. TJ BOPO Třebíč DRÁPELA 298 152 5 450   POLOMSKI 308 153 5 461   911  
Miloš   Kamil    
                               
2. TJ Třebíč GREGOROVIČ 290 152 5 442   TENKL 293 147 3 440   882  
Milan   Jaroslav    
                               
3. Prostějov PERNICA 285 134 3 419   KOVAŘÍK 302 123 14 425   844  
    V. ml.    
                               
4. TJ Třebíč KOHOUT 272 140 3 412   HORÁK 291 131 4 422   834  
Pavel   Lubomír    
                               
5. Prostějov ROZSYPAL 276 117 10 393   KOVAŘÍK 290 120 4 410   803  
         
                               
6. TJ Třebíč KANTOR 274 133 5 407   STRAKA 264 106 9 370   777  
Vladimír st.   Adam    
                               
7. TJ BOPO Třebíč MALÝ 277 96 16 373   ŠTARK 252 113 14 365   738  
Daniel   Ladislav    
                               
Smíšené – Registrovaní
1. BOPO Třebíč ZEMAN 282 145 3 427   ZEMANOVÁ 254 95 16 349   776  
Petr   Markéta    
                               
2. Nové Město na Moravě SVOBODOVÁ 262 82 12 344   HLISNIKOVSKÝ 291 140 2 431   775  
Petra   Karel    
                               
3. Nové Město na Moravě KUBĚNA 261 98 12 359   KUBĚNOVÁ 262 104 12 366   725  
František   LIBA    
                               
4. BOPO Třebíč ŠTARKOVÁ 229 103 13 332   KOČÍŘ 241 96 16 337   669  
Dominika   Daniel    
                               
Ženy – Registrovaní
1. TJ BOPO Třebíč KOLÁŘOVÁ 246 107 10 353   ŠTARKOVÁ 235 68 26 303   656  
Zdeňka   Valérie    
                               
Muži – Neregistrovaní
1.   DENEMAREK 294 135 7 429   PETRILÁK 290 134 6 424   853  
Aleš   Lukáš    
                               
2.   PEŠÁK 284 156 5 440   ŠÍVR 302 97 8 399   839  
David   Dušan    
                               
3.   JINDRA 277 106 9 383   FERDAN 270 123 9 393   776  
Patrik   Antonín    
                               
4.   ŘEZÁČ 234 129 11 363   VRZAL 269 128 7 397   760  
Petr   Radim    
                               
5.   KÜHWEG 263 83 11 346   ŠVEC 248 115 4 363   709  
Milan   Pavel st.    
                               
Smíšené – Neregistrovaní
1.   MALÁ 242 97 18 339   MICHAL 241 95 14 336   675  
Gabriela   Martin    
                               
2.   ZEMANOVÁ 250 98 10 348   HVĚZDA 224 54 28 278   626  
Markéta   Michal    
                               
Ženy – Neregistrovaní
1.   VRZALOVÁ 234 79 15 313   COUFALOVÁ 218 70 30 288   601  
Lenka   Hana    

Pořadí jednotlivců

Jednotlivci – Muži – Neregistrovaní    
1.   PEŠÁK David 284 156 5 440    
2.   DENEMAREK Aleš 294 135 7 429    
3.   PETRILÁK Lukáš 290 134 6 424    
4.   ŠÍVR Dušan 302 97 8 399    
5.   VRZAL Radim 269 128 7 397    
6.   FERDAN Antonín 270 123 9 393    
7.   JINDRA Patrik 277 106 9 383    
8.   ŘEZÁČ Petr 234 129 11 363    
9.   ŠVEC Pavel st. 248 115 4 363    
10.   KÜHWEG Milan 263 83 11 346    
11.   MICHAL Martin 241 95 14 336    
12.   HVĚZDA Michal 224 54 28 278    
                   
Jednotlivci – Ženy – Neregistrovaní
1.   ZEMANOVÁ Markéta 250 98 10 348    
2.   MALÁ Gabriela 242 97 18 339    
3.   VRZALOVÁ Lenka 234 79 15 313    
4.   COUFALOVÁ Hana 218 70 30 288    
                   
Jednotlivci – Muži – Registrovaní    
1. TJ BOPO Třebíč POLOMSKI Kamil 308 153 5 461    
2. TJ BOPO Třebíč DRÁPELA Miloš 298 152 5 450    
3. TJ Třebíč GREGOROVIČ Milan 290 152 5 442    
4. TJ Třebíč TENKL Jaroslav 293 147 3 440    
5. TJ Nové Město na Moravě HLISNIKOVSKÝ Karel 291 140 2 431    
6. TJ BOPO Třebíč ZEMAN Petr 282 145 3 427    
7. Prostějov KOVAŘÍK V. ml. 302 123 14 425    
8. TJ Třebíč HORÁK Lubomír 291 131 4 422    
9. Prostějov PERNICA   285 134 3 419    
10. TJ Třebíč KOHOUT Pavel 272 140 3 412    
11. Prostějov KOVAŘÍK   290 120 4 410    
12. TJ Třebíč KANTOR Vladimír st. 274 133 5 407    
13. Prostějov ROZSYPAL   276 117 10 393    
14. TJ BOPO Třebíč MALÝ Daniel 277 96 16 373    
15. TJ Třebíč STRAKA Adam 264 106 9 370    
16. TJ BOPO Třebíč ŠTARK Ladislav 252 113 14 365    
17. TJ Nové Město na Moravě KUBĚNA František 261 98 12 359    
18. TJ BOPO Třebíč KOČÍŘ Daniel 241 96 16 337    
                   
Jednotlivci – Ženy – Registrovaní
1. TJ Nové Město na Moravě KUBĚNOVÁ LIBA 262 104 12 366    
2. TJ BOPO Třebíč KOLÁŘOVÁ Zdeňka 246 107 10 353    
3. TJ BOPO Třebíč ZEMANOVÁ Markéta 254 95 16 349    
4. TJ Nové Město na Moravě SVOBODOVÁ Petra 262 82 12 344    
5. TJ BOPO Třebíč ŠTARKOVÁ Dominika 229 103 13 332    
6. TJ BOPO Třebíč ŠTARKOVÁ Valérie 235 68 26 303    

 

Pořadí jednotlivců

Jednotlivci – Muži
1. TJ BOPO Třebíč POLOMSKI Kamil 308 153 5 461
2. TJ BOPO Třebíč DRÁPELA Miloš 298 152 5 450
3. TJ Třebíč GREGOROVIČ Milan 290 152 5 442
4.   PEŠÁK David 284 156 5 440
5. TJ Třebíč TENKL Jaroslav 293 147 3 440
6. TJ Nové Město na Moravě HLISNIKOVSKÝ Karel 291 140 2 431
7.   DENEMAREK Aleš 294 135 7 429
8. TJ BOPO Třebíč ZEMAN Petr 282 145 3 427
9. Prostějov KOVAŘÍK V. ml. 302 123 14 425
10.   PETRILÁK Lukáš 290 134 6 424
11. TJ Třebíč HORÁK Lubomír 291 131 4 422
12. Prostějov PERNICA   285 134 3 419
13. TJ Třebíč KOHOUT Pavel 272 140 3 412
14. Prostějov KOVAŘÍK   290 120 4 410
15. TJ Třebíč KANTOR Vladimír st. 274 133 5 407
16.   ŠÍVR Dušan 302 97 8 399
17.   VRZAL Radim 269 128 7 397
18.   FERDAN Antonín 270 123 9 393
19. Prostějov ROZSYPAL   276 117 10 393
20.   JINDRA Patrik 277 106 9 383
21. TJ BOPO Třebíč MALÝ Daniel 277 96 16 373
22. TJ Třebíč STRAKA Adam 264 106 9 370
23. TJ BOPO Třebíč ŠTARK Ladislav 252 113 14 365
24.   ŘEZÁČ Petr 234 129 11 363
25.   ŠVEC Pavel st. 248 115 4 363
26. TJ Nové Město na Moravě KUBĚNA František 261 98 12 359
27.   KÜHWEG Milan 263 83 11 346
28. TJ BOPO Třebíč KOČÍŘ Daniel 241 96 16 337
29.   MICHAL Martin 241 95 14 336
30.   HVĚZDA Michal 224 54 28 278
               
Jednotlivci – Ženy
1. TJ Nové Město na Moravě KUBĚNOVÁ LIBA 262 104 12 366
2. TJ BOPO Třebíč KOLÁŘOVÁ Zdeňka 246 107 10 353
3. TJ BOPO Třebíč ZEMANOVÁ Markéta 254 95 16 349
4.   ZEMANOVÁ Markéta 250 98 10 348
5. TJ Nové Město na Moravě SVOBODOVÁ Petra 262 82 12 344
6.   MALÁ Gabriela 242 97 18 339
7. TJ BOPO Třebíč ŠTARKOVÁ Dominika 229 103 13 332
8.   VRZALOVÁ Lenka 234 79 15 313
9. TJ BOPO Třebíč ŠTARKOVÁ Valérie 235 68 26 303
10.   COUFALOVÁ Hana 218 70 30 288

 

Krajský přebor Vysočiny 2022/2023

1. 16.09.2022 17:30 TJ Sokol Cetoraz  – TJ BOPO Třebíč A
2. 23.09.2022 18:00 TJ Třebíč C – TJ BOPO Třebíč A
3. 28.10.2022 19:00 TJ Slovan Kamenice nad Lipou B – TJ BOPO Třebíč A
4. 14.10.2022 17:30 KK Slavoj Žirovnice B – TJ BOPO Třebíč A
5. 21.10.2022 17:00 TJ Nové Město na Moravě B – TJ BOPO Třebíč A
6. 05.11.2022 so 9:00 KK Jihlava C – TJ BOPO Třebíč A
7. 02.12.2022 19:00 TJ Spartak Pelhřimov B – TJ BOPO Třebíč A
8. 18.11.2022 19:00 TJ Slovan Kamenice nad Lipou E – TJ BOPO Třebíč A
9.       TJ BOPO Třebíč A – — volný los —
10.       — volný los — – TJ BOPO Třebíč A
11. 04.02.2023 so 9:00 TJ BOPO Třebíč A – TJ Sokol Cetoraz 
12. 11.02.2023 so 9:00 TJ BOPO Třebíč A – TJ Třebíč C
13. 18.02.2023 so 9:00 TJ BOPO Třebíč A – TJ Slovan Kamenice nad Lipou B
14. 25.02.2023 so 9:00 TJ BOPO Třebíč A – KK Slavoj Žirovnice B
15. 04.03.2023 so 9:00 TJ BOPO Třebíč A – TJ Nové Město na Moravě B
16. 11.03.2023 so 9:00 TJ BOPO Třebíč A – KK Jihlava C
17. 18.03.2023 so 9:00 TJ BOPO Třebíč A – TJ Spartak Pelhřimov B
18. 01.04.2023 so 9:00 TJ BOPO Třebíč A – TJ Slovan Kamenice nad Lipou E

 

Krajská soutěž Vysočiny B

1. 15.09.2022 čt 19:00 TJ Třebíč D – TJ BOPO Třebíč B
2. 21.09.2022 st 17:00 TJ Nové Město na Moravě C – TJ BOPO Třebíč B
3. 07.10.2022 17:00 TJ Spartak Velké Meziříčí  – TJ BOPO Třebíč B
4. 12.10.2022 st 19:30 KK SCI Jihlava  – TJ BOPO Třebíč B
5. 19.10.2022 st 18:30 TJ Start Jihlava B – TJ BOPO Třebíč B
6. 03.11.2022 čt 19:00 TJ Třebíč D – TJ BOPO Třebíč B
7. 09.11.2022 st 17:00 TJ Nové Město na Moravě C – TJ BOPO Třebíč B
8. 16.11.2022 st 19:00 TJ Spartak Velké Meziříčí  – TJ BOPO Třebíč B
9. 23.11.2022 st 19:30 KK SCI Jihlava  – TJ BOPO Třebíč B
10. 30.11.2022 st 18:30 TJ Start Jihlava B – TJ BOPO Třebíč B
11. 21.01.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – TJ Třebíč D
12. 04.02.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – TJ Nové Město na Moravě C
13. 11.02.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – TJ Spartak Velké Meziříčí 
14. 18.02.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – KK SCI Jihlava 
15. 25.02.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – TJ Start Jihlava B
16. 04.03.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – TJ Třebíč D
17. 11.03.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – TJ Nové Město na Moravě C
18. 18.03.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – TJ Spartak Velké Meziříčí 
19. 01.04.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – KK SCI Jihlava 
20. 08.04.2023 so 14:30 TJ BOPO Třebíč B – TJ Start Jihlava B

 

Statistika segmentových drah TJ BOPO Třebíč – 4×25 hodů – 100 HS od 1.9.2019

Výkony družstev na deskových drahách TJ BOPO Třebíč – 6×100 HS – od 1.9.2019

Výkony jednotlivců na deskových drahách TJ BOPO Třebíč – 100 HS – od 1.9.2019