Billiard

Českomoravský billiardový svaz

Český karambol

Výsledky TJ BOPO Třebíč – sezona 2019/2020

 

Soupiska 

BLÁHA Milan
BLAŽEK Libor
GAVENDA Milan
KOPEČNÝ Vladimír
MÁCA Lubomír
NETERDA Petr
PALÁT Karel
ŘÍHA Lukáš
UHER Petr

 

 

Výsledky uplynulých ročníků

Ročník 2018/2019 MS TD – 2. Třída JM Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. D. Dunajovoice
2. Veselí n/M
3. Znojmo
4. Hodonín B
5. TJ BOPO Třebíč
6. Sokol Otnice
7. BK Rosice
8. Nové Město n/M

 

Ročník 2017/2018 JM – 3. třída Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. Otnice B
2. Nové Město n/M
3. Veselí n. M. B
4. Slatina B
5. Rajhrad B
6. TJ BOPO Třebíč

 

Ročník 2016/2017 JM – 1. třída Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband / Trojband
1. Rajhrad A
2. Ponětovice B
3. Pohořelice
4. Slatina A
5. Rosice A
6. Veselí A
7. Žarošice A
8. TJ BOPO Třebíč

 

Ročník 2015/2016 JM – 2. třída TD Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband / Trojband
1. Rosice A
2. TJ BOPO Třebíč
3. Vyškov B
4. Hodonín B
5. Znojmo
6. Pohořelice B
7. Rosice B
8. Rajhrad B

 

Ročník 2014/2015 JM – 1. třída Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband / Trojband
1. Ponětovice B
2. Slatina A
3. Vyškov A
4. AKK Brno B
5. Otnice A
6. Veselí A
7. Žarošice A
8. Rosice A
9. TJ BOPO Třebíč A

 

Ročník 2013/2014 Národní liga – NLM Morava Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. BC Havířov
2. SK Přerov
3. TJ Ponětovice
4. TJ BOPO Třebíč
5. AKK Brno
6. BC Ostrava B
7. TJ Kulečník Prostějov
8. TJ Žarošice
Jižní Morava – 3. třída Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. Hodonín B
2. Otnice B
3. Hodonín C
4. Rosice C
5. Rajhrad B
6. TJ BOPO Třebíč B
7. Vyškov C
8. Nové Město

 

Ročník 2012/2013 1. třída – Jižní Morava Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband / Trojband
1. SKK Vedra Slatina B
2. TJ BOPO Třebíč
3. BC Nový Lískovec A
4. TJ BC Ponětovice C
5. TJ Sokol Pohořelice B
6. KPK Vyškov A
7. AKK Brno B
8. TJ Sokol Otnice A
4. třída – Jižní Morava Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2
1. TJ Sokol Hodonín C
2. BC Nový Lískovec B
3. TJ BOPO Třebíč B
4. SKK Vedra Slatina D
5. AKK Brno D
6. SKK Veselí n/M B

 

Ročník 2011/2012 1. třída – Jižní Morava Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband / Trojband
1. Rosice
2. AKK Brno B
3. Otnice
4. TJ BOPO Třebíč 
5. Berentzen Ponětovice C
6. Pohořelice B
7. Vyškov
8. Hodonín

 

Ročník 2010/2011 JM 1. třída Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband / Trojband
1. Slatina
2. Berentzen Ponětovice C
3. TJ BOPO Třebíč
4. Rosice
5. Otnice
6. Žarošice C
7. AKK Brno B
8. Nový Lískovec B
JM 3. tída Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband / Trojband
1. Rosice C
2. TJ BOPO Třebíč B
3. Vyškov B
4. Rajhrad B
5. Slatina B
6. Pohořelice C
7. Nové Město
8. Nový Lískovec C

 

Ročník 2009/2010 1. třída JM Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. Pohořelice
2. Žarošice C
3. Rosice
4. TJ BOPO Třebíč
5. Nový Lískovec B
6. AKK Brno B
7. Otnice
8. Hodonín
2. třída JM Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. Ponětobvice C
2. Slatina Brno
3. Pohořelice B
4. Rajhrad
5. Otnice B
6. AKK Brno C
7. Znojmo
8. TJ BOPO Třebíč B

 

Ročník 2008/2009 JM 1. třída Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. Billiard Žarošice B
2. TJ BOPO Třebíč
3. Mor. Slávie Brno
4. BC Faust Brno
5. AKK (Billiard) Brno B
6. BK Rosice
7. Sokol Pohořelice
8. Slatina Brno
JM 2. třída Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. Mor. Slávie Brno B
2. AKK (Billiard) Brno C
3. Sokol Hodonín
4. Billiard Žarošice C
5. SDK Znojmo
6. TJ BOPO třebíč B
7. Bicra Rajhrad B
8. BK Rosice B

 

Ročník 2007/2008 JM-1 Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. Sokol Otnice
2. Mor. Sl. Brno
3. TJ BOPO Třebíč
4. Billiard Žarošice
5. Sokol Pohořelice
6. BK Rosice
7. Billiard Brno B
8. Sokol Hodonín B
JM-3 Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. BK Rosice B
2. Billiard Brno D
3. TJ BOPO Třebíč B
4. BC Ponětovice C
5. Bicra Rajhrad C
6. Sokol Pohořelice B
7. Slatina Brno B
8. BC Nové Město

 

Ročník 2006/2007 JM-1 Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. BC Ponětovice
2. TJ BOPO Třebíč
3. Mor. Sl. Brno
4. Sokol Otnice
5. Billiard Brno B
6. Bil. Žarošice
7. Sok. Pohořelice
8. Slatina Brno A
JM-2 Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. Billiard Brno C
2. BC Rosice
3. Bicra Rajhrad B
4. Bil. Žarošice B
5. Slatina Brno B
6. Bil. Hodonín C
7. Mor Sl. Brno B
8. TJ BOPO Třebíč B
JM-4 Malý stůl / Družstvo (3) / Volná hra / Kádr 52/2 / Jednoband
1. BC Ponětovice C
2. Bicra Rajhrad D
3. BC Nové Město
4. Slatina Brno D
5. Mor. Sl. Brno C
6. Sok. Pohořelice C
7. Bil. Žarošice C
8. BC Faus Brno B
9. Sokol Otnice C
10. TJ BOPO Třebíč C